RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Americký president mění dotace pro zdravotně-pojistné plány

13.10.2017, 08:09

Americký president Donald J. Trump se ve svém boji proti zdravotnické reformě svého předchůdce nevzdává. Aktuálně vydal příkaz, na základě kterého dojde k zásadní reorganizaci dotací poskytovaných na zdravotně-pojistné plány. Podle presidenta Obamacare neposkytuje dostatečnou šíři pojistného a volného přístupu k pojitnému krytí. Některé zveřejněné analýzy ukazují, že už lidé ve věku 45+ budou mít příští rok problémy s pojistkami, protože nucené pojištění pro všechny zdražilo pojistné i stávajícím skupinám. Presidentovi se nepodařilo přes své spolustraníky prosadit legislativní zrušení Obamacare, zjevně se tak pokouší o jiný přístup, na který by mohli slyšet sami voliči, protože se jich zdražení dotýká.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.