RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Bayer prodává část Crop Science firmě BASF

13.10.2017, 08:27

S ohledem na plánovanou akvizici společností Monsanto podepsala společnost Bayer dohodu o prodeji vybraných podniků v oboru Crop Science společnosti BASF za 5,9 mld. EUR. Aktiva, která mají být prodána, zahrnují globální obchod s glufosinátem amonným společnosti Bayer a příslušnou technologii LibertyLink pro toleranci vůči herbicidům, v podstatě veškerou oblast pěstování semen, jakož i odpovídající výzkumné a vývojové kapacity. Mezi podniky, které jsou odprodány, patří globální obchod s bavlněnými semeny (s výjimkou Indie a Jižní Afriky), severoamerické a evropské podniky na produkci semen řepky olejné a divizi sójových semen. Transakce zahrnuje převod příslušného duševního vlastnictví a zařízení, stejně jako více než 1800 zaměstnanců především ve Spojených státech, Německu, Brazílii, Kanadě a Belgii.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.