RUBRIKY

APABLOG

Nejkratší blog v mém životě

TAGY: #spor  #komora  #vitezstvi  #dekuji

Měl jsem původně rozepsaný blog na úplně jiné téma, nicméně poslední velmi hektické dva dny mě utvrdily v tom, že slušnost a odvaha postavit se za svůj názor se vyplácí. Jak už z informací portálu APATYKÁŘ® víte, soud v pravomocném rozsudku odmítl tvrzení České lékárnické komory, že by uvedený článek byl nepravdivý a žalobu komory jednoznačně ve všech bodech zamítl.

Ty stovky pozitivních slov, gratulací a obdiv nad tím, že jsem tak nehorázný dlouhodobý psychický tlak vydržel, ať už sdělené přes sms, telefonáty, emaily či sociální sítě, si ode mě žádají jediné – velké poděkování všem, kteří jste za mnou v tomto sporu od počátku stáli. Přesvědčuje mě to, že postavit se nepravdivým obviněním má smysl.

Děkuji!

08.03.2020
Čteno: 12671x
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.