RUBRIKY

APABLOG

S placeným obsahem jsem si zavařil – nutíte mě myslet:-)

Grafika: APATYKÁŘ®

Omlouvám se za lehce bulvárnější titulek, ale je léto, tak mi snad odpustíte. Nicméně plně vyjadřuje to, o čem chci psát. Říká se, že léto bývá tradičně dobou okurek. To letošní je ale poněkud jiné.

Covid převrátil vzhůru nohama úplně vše a o okurkové sezóně se nedá mluvit ani náhodou. Aby toho nebylo málo, můžu si za to vlastně sám. Proč? Protože jsem spustil placený obsah. A protože komentuju k věci. A protože navrhuju řešení. Ale popořádku.

Říkal jsem si, že když spustím placený obsah, odlákám tím vykradače obsahu a věčné kritiky všeho a všech, nicméně bez věcného přínosu profesi, a bude klidněji. To první se skutečně povedlo, klid však není.

„No konečně jste to udělal,“ psalo mi hned několik lidí společně s objednávkou kreditů.

„Už jsem ti to říkal před rokem, že stejně musíš spustit placený obsah. Informace, které na Apatykáři poskytuješ jsou naprosto jedinečné, zpracované luxusně a rozhodně nejsou pro každého,“ řekl mi další kolega.

Opět se ukázalo, jak důležité je v tak velmi konkurenčním prostředí, jako je odborné zpravodajství, nepodlehnout klišé a radám „odborníků“.

Tj., že Česko není připraveno na placený obsah. Jednoduše asi fakt platí, že štěstí přeje připraveným a odvážným. Tak jsem do toho prostě šel. Baví mě být ten, který ukazuje cestu. Ne ten, který se veze.

Ukázalo se, že řada lidí to ocenila a vnímají Apatykáře jako skutečně nezávislý zdroj informací, který se soustředí na informace a ne na politické hrátky či zaměňování komerčních placených sdělení za zprávy dle inzerentů, jak je to, bohužel, patrné na řadě jiných webů a časopisů.

A tak mě předplatitelé nutí (a jsem tomu rád) ke stále vysokému pracovnímu nasazení a přinášení informací, které se jinde nedozví ještě více, než dříve. Ať se již týkají legislativních novinek nebo inspirace v podnikání a provozu lékárny, systémů zdravotnictví či dění ve farmacii.

A nutí mě myslet:-) Ano, co je pro mě opravdu překvapením, nejvíce předplatitelů přinesly moje komentáře, návrhy řešení a osobní zkušenosti vysvětlující můj pohled na konkrétní témata. Za to jim chci poděkovat, protože mě těší, když má moje práce smysl a přináší konkrétní užitek.

Takže ani letos okurková sezóna, už tradičně, na Apatykáři nebude. A je to díky vám, kteří si vážíte kvalitních informací a jste ochotni to dát jasně najevo. I nadále půjdeme cestou odborného zpravodajství a objektivních informací – za komerční obsah by nikdo neplatil.

Prostě zase jsme jiní než ostatní, jinak to holt neumím:-)

19.07.2020
Čteno: 18806x
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.