RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Canopy Growth kupuje českou Annabis Medical

16.04.2018, 18:26

Společnost Canopy Growth oznámila, že podepsala konečnou smlouvu o koupi firmy Annabis Medical s.r.o. za 1,49 mil. CAD (dalších 1,02 mil. CAD může získat na základě dosažených cílů). Touto akvizicí rozšíří své úsilí o proniknutí na další rozvíjející se trhy s léčebným konopím. Transakce by měla být dokončena v pondělí 16. dubna 2018. Společnost Annabis Medical je jednička v oblasti léčebného konopí v České republice a v současné době dodává a distribuuje produkty z konopí na základě české federální licence. Své produkty nabízí prostřednictvím lékáren po celé České republice. Její zakladatel a generální ředitel Dr. Robin Kazík zůstane v čele společnosti a povede českou pobočku, jako součást větší skupiny Canopy Growth.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 2000-2018, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.