RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Američtí spotřebitelé využívají mobilní aplikace především pro slevy a slevové kupony

10.01.2019, 06:43

Podle nejnovějšího průzkumu společnosti Yes Marketing mezi více než tisícovkou amerických spotřebitelů používá 57 % z nich při nakupování v obchodě mobilní aplikaci daného prodejce. Tři nejčastější důvody, proč respondenti používají mobilní aplikace v obchodech, jsou slevy – jak uplatnit slevové kupony (65 %), jak získat kupony (57 %) a zjištění položek, které jsou ve slevě (46 %). Uživatelé rovněž vyžadují, aby je aplikace upozornila na slevy v daném obchodě, pokud se vydají na nákup, aby umožňovala orientaci v obchodě (mapu obchodu) ad. Asi třetina upřednostňuje používání mobilní aplikace ve svém smartphonu, téměř polovina používá tablet. 60 % respondentů uvedlo, že nakupují stále raději v kamenném obchodě, protože chtějí zboží fyzicky vidět. Generaci mileniálů lákají především různé akce a eventy, centeniálové (narozeni po roce 2000) upřednostňují lákavé displeje.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999/2000-2019, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.