RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Beiersdorf kupuje od Bayer brand Coppertone

13.05.2019, 20:15

Společnost Beiersdorf oznámila akvizici brandu Coppertone a veškerých aktiv od společnosti Bayer za 550 mil. USD. V roce 1944 se stala Coppertone první značkou péče pro ochranu před sluncem uvedenou na americký trh. Divize má sídlo ve Whippany (New Jersey) a kromě Spojených států působí rovněž v Číně a Kanadě. Díky akvizici Coppertone vstupuje společnost Beiersdorf na největší světový trh prostředků pro ochranu před sluncem a posiluje svou působnost v Severní Americe. Coppertone se stane pátou značkou v jejím portfoliu péče o pleť v Severní Americe, vedle brandů Nivea, Eucerin, Aquaphor a La Prairie. Odprodej umožní společnosti Bayer zaměřit se na budování svých základních OTC brandů.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999/2000-2019, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.