RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Presidentem PGEU pro rok 2020 se stane portugalský lékárník Duarte Santos

11.06.2019, 16:21

Presidentem Svazu evropských lékárníků EU (PGEU) se pro rok 2020 stane portugalský lékárník Mgr. Duarte Santos, člen představenstva Portugalské asociace lékáren (ANF). Rozhodli o tom delegáti na Valném shromáždění v polském Krakově. Duarte Santos je vášnivý lékárník. Poté, co v roce 2008 získal magisterský titul v oboru farmaceutických věd na Farmaceutické fakultě Univerzity v Coimbře, získal lékárnu v Lisabonu, kterou zachránil během nejtěžších časů hospodářské krize v Portugalsku. V květnu 2013 se stal členem představenstva ANF a zastával několik řídících funkcí v různých odděleních a projektech. V ANF má na starosti mj. mezinárodní zastoupení a institucionální vztahy s Akademií a Studentskými spolky. Od roku 2014 je Duarte hostující profesor na Farmaceutické fakultě Univerzity v Lisabonu a nyní dokončuje titul MBA na AESE Business School v Lisabonu.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999/2000-2019, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.