RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

EK vyzvala k připojení k eHealth skupině pro podporu digitální transformace zdravotnictví

13.08.2019, 19:37

Evropská komise dnes vyhlásila novou výzvu k vyjádření zájmu připojit se ke skupině zúčastněných stran v oblasti elektronického zdravotnictví na období 2019–2022. V rámci závazku EU zapojit zúčastněné strany do tvorby veřejné politiky bude skupina sdružovat odborníky v oblasti elektronického zdravotnictví, kteří přispějí k realizaci komunikace o umožnění digitální transformace zdraví a péče na jednotném digitálním trhu. Poskytnou rovněž informace o různých aspektech digitální transformace zdravotní péče v EU, například v oblastech zdravotních údajů, včetně přeshraničního přístupu ke zdravotním údajům, a umělé inteligence ve zdravotnictví, jakož i otázkám kybernetické bezpečnosti, ochrany údajů a soukromí.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.