RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Dr.Max spustil na Slovensku první výdejní automat

14.08.2019, 16:52

Slovenská divize Lékáren Dr.Max spustila v rámci pilotního projektu jako první na Slovensku výdejní lékárenský automat v podchodu na Trnavském mýtě v Bratislavě. Očekává, že přinese pacientům vyšší dostupnost, a tím i zlepší péči o jejich zdraví. Do konce roku plánuje řetězec spustit další čtyři lékárenské automaty (další dva v hlavním městě a dva by do konce tohoto roku v Košicích). Pilotní projekt vznikl v SmartLabe, vož je mezinárodní inovační platforma lékáren Dr.Max. Cílem je poskytnout pacientům dostupnosti určitých přípravků bez časové omezenosti, tj. v době, kdy jsou lékárny zavřené. Automat slouží pouze jako doplňková služba, čemu je přizpůsobena i skladba přípravků. Aktuálně je sortiment rozdělen do šesti regálů, ve kterých se nachází více než 60 položek z několika kategorií, většinou běžně dostupných i v lékárně – vitamíny, přípravky na trávicí potíže + probiotika, přípravky na nachlazení + oční přípravky, zdravotnické pomůcky + první pomoc, prostředky intimní hygieny + dezinfekce + klouby a svaly a doplňky stravy pro dospělé a děti.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999/2000-2019, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.