RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Equistone Partners kupuje Omnicare

15.08.2019, 17:52

Jedna z předních evropských private equity investičních skupin Equistone Partners Europe oznámila akvizici většinového podílu ve společnosti Omnicare, farmaceutickém velkoobchodníkovi působícím po celém Německu, který primárně distribuuje léčivé přípravky do lékáren specializovaných na přípravu cytostatik specifických pro pacienta. Omnicare kupuje od konsorcia akcionářů, které si ponechá podíl ve společnosti. Stávající manažerský tým vedený generálním ředitelem Oliverem Tamimim bude společnost řídit i po uzavření smlouvy. Finanční podmínky transakce jsou důvěrné a akvizice zůstává předmětem schválení příslušnými orgány pro hospodářskou soutěž. Očekává se, že transakce bude dokončena ve 4Q2019.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999/2000-2019, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.