RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Tento víkend probíhá Den otevřených dveří německého MZ

17.08.2019, 08:33

Německé Spolkové ministerstvo zdravotnictví pořádá dnes a zítra od 10 do 18 hodin Den otevřených dveří v rámci stejnojmenné akce německé vlády. Kromě pestrého sportovního programu pro dospělé i děti se návštěvníci mohou setkat s ministrem zdravotnictví a pracovníky lékových agentur a regulátorů. V průběhu obou dnů probíhají komentované asi hodinové prohlídky všech pracovišť ministerstva. Návštěvníci rovněž mohou navštívit úřady spadající pod ministerstvo – Robert Koch-Institut, Německý institut pro lékařskou dokumentaci a informace (DIMDI), Spolkový institu pro léčiva a zdravotnické prostředky (BfArM) a Paul-Ehrlich-Institut. Letos jsou všechny aktivity cíleny na problematiku krve a očkování.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.