RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Na německý telemedicínský trh vstupuje britská Apomedical, předepsané léky rovnou zasílá přes e-lékárny

19.08.2019, 20:49

Na německý zdravotní trh vstupuje nový hráč na poli ošetření na dálku. Podobně jako přední evropský poskytovatel telemedicínských služeb Zava (dříve Dr. Ed) také Apomedical má sídlo ve Spojeném království a nabízí online lékařskou praxi v řadě jazyků. Online praxe je registrována britskou lékovou agenturou MHRA a nabízí ošetření v kategoriích jako je zdraví mužů (erektilní dysfunkce, vypadávání vlasů), zdraví žen (antikoncepční pilulky), sexuální zdraví a mnoho dalších intimních témat, která vyžadují léčbu a vyžadují pozornost, ale mnoho pacientů se ostýchá s nimi zajít do ordinace lékaře. Online ordinace je dostupná 24/7 a zasílá po vyšetření současně předepsané léčivé přípravky (s výjimkou originálních) prostřednictvím smluvních zásilkových lékáren. Pacient musí pouze před vyšetřením vyplnit lékařský dotazník, aby mohl přípravky následně obdržet až domů.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999/2000-2019, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.