RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Zentiva kupuje výrobní závod v indickém Anklešvaru

11.09.2019, 19:47

Zentiva Group oznámila uzavření smlouvy o převodu se společností Sanofi s cílem získat výrobní prostory v indickém Anklešvaru. Zentiva touto akvizicí rozšiřuje svoji působnost i schopnost své výrobní sítě a bude tak připravena zajistit kontinuitu dodávek kvalitních léčivých přípravků ještě většímu počtu pacientů. Transakci musí schválit regulační orgány, akcionáři a musí být splněny určité podmínky dle smlouvy o převodu závodu. Za účelem maximalizace výrobních kapacit Zentiva již dříve v letošním roce rozšířila svoji síť prostřednictvím akvizice společnosti Solacium v Rumunsku a subjektu Creo ve Spojeném království a realizovala taktéž investice v řádu milionů eur ve výrobních závodech v Praze a v Bukurešti.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999/2000-2019, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.