RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Pilulka vstoupí do Maďarska, výhradně s online službami

TAGY: #pilulka  #online
02.12.2019, 09:09

Česká zásilková lékárna Pilulka.cz chystá v příštím roce vstup na maďarský trh a po Slovensku a Rumunsku tak plánuje vstoupit do další východoevropské země. Na maďarském trhu se bude prezentovat pod brandem Pilulka.hu. Přípravy pro vstup na maďarský trh skupina zahájila na konci léta, služby chce pro maďarské zákazníky spustit ve druhé polovině roku 2020. Jak potvrdil spolumajitel skupiny Piluka Martin Kasa, na maďarském trhu plánuje spustit pouze online služby a nechce zde kvůli složité situaci otevírat kamenné lékárny. Podle Kasy je Maďarsko na prvním místě seznamu zájmu, a to s ohledem na mnoho parametrů, mezi kterými je vyspělost lokálního online trhu, široká spotřebitelská základna a obdobný dodavatelský panel jako v zemích, kde již působí.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999/2000-2019, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.