RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

CVS rozšířil HealthHub už na 53 míst

TAGY: #cvs  #healthhub
13.01.2020, 19:49

Americký řetězec CVS spustil v dalších 15 lékárnách projekt HealthHub, který spustil loni v únoru. Formát HealthHub nabízí širší nabídku služeb zdravotní péče, nové kategorie produktů, digitální nástroje a zdravotnické kiosky s různými samovyšetřeními na vyžádání, širší přístup ke službám MinuteClinic, poradenství a osobní péči. S novým formátem se nyní už více než 20 % aktivit lékáren věnuje zdravotnickým službám, včetně zdravotnických prostředků a spotřebního materiálu a nových kombinací produktů a služeb pro spánkovou apnoe a diabetickou péči. Lékárny nabízejí také speciální dietetické poradenství. CVS Health má 53 poboček HealthHUB v pěti státech, včetně států Florida, Georgia, New Jersey, Pennsylvania a Texas. Společnost plánuje v první polovině roku 2020 uvést formát HealthHUB do 17 států v rámci své národní expanze. Do konce roku 2021 pak tento formát rozšířit na 1500 míst.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.