RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

GlaxoSmithKline a Samsung Biologics spolupracují při výrobě biofarmaceutických léčiv

TAGY: #gsk  #samsung-biologics
22.05.2020, 05:59

Společnosti GlaxoSmithKline a Samsung Biologics uzavřely partnerství s cílem poskytnout GSK další kapacitu pro výrobu a dodávky inovativních biofarmaceutických léčiv. Podle podmínek dohody poskytne společnost Samsung Biologics společnosti GSK další kapacitu pro výrobu biofarmaceutických přípravků ve velkém měřítku. Tato kapacita bude flexibilní v závislosti na budoucích potřebách GSK a doplní stávající výrobní síť GSK. Tato dohoda má v příštích osmi letech hodnotu více než 231 mil. USD. Zpočátku se bude vztahovat na komerční výrobu přípravku Benlysta (belimumab), přičemž přenos technologií bude zahájen v roce 2020 a první komerční dodávky se očekávají v roce 2022. Záměrem je rozšířit ji v budoucnu o další přípravky specializované péče.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.