RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Komora vyzvala L’Oréal, aby přestala doporučovat online lékárny, jde proti zájmům lékárníků

TAGY: #recko  #loreal  #larocheposay  #online
31.07.2020, 18:39

Řecká lékárnická komora napsala vedení řecké pobočky kosmetické společnosti L’Oréal, ve kterém ji vyzývá k okamžitému stažení doporučení na svých stránkách pro nákup svých produktů řady La Roche-Posay z internetových lékáren. Podle komory jde o nezákonné zvýhodňování online prodejců před tradičními lékárnami. Vyzvala proto společnost ke stažení odkazu vyzývající k nákupu přes e-lékárny, neboť to dopadá na profesní zájmy všech řeckých lékárníků. Pokud přesto chce uvádět nějaký seznam prodejních míst svých produktů, musí existovat pouze kompletní seznam všech lékáren. Na sociálních sítích už lékárníci začali vybízet k vylistování sortimentu této společnosti z tradičních lékáren. Připomeňme, že řada La Roche-Posay je v Řecku k dispozici dosud výhradně v lékárnách.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.