RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Mgr. Martin Mátl končí jako ředitel ČAFF

TAGY: #caff  #martin-matl
14.09.2020, 11:27

Vedení České asociace farmaceutických firem (ČAFF) se dohodlo s jejím dosavadním výkonným ředitelem Mgr. Martinem Mátlem na ukončení jeho působení ve vedení asociace ke konci letošního roku. Mgr. Martin Mátl setrvá ve funkci do 31. prosince 2020. Následně bude nahrazen novým ředitelem, který vzejde z otevřeného výběrového řízení. Mgr. Mátl byl třetím výkonným ředitelem ve dvacetileté historii ČAFF, která sdružuje výrobce a dodavatele generických léčiv a biosimilars.

Výkonným ředitelem ČAFF se lékárník Mgr. Martin Mátl stal 1. září 2015. Od roku 2007 byl členem představenstva České lékárnické komory, specializoval se především na oblast cenové a úhradové regulace léčiv. V letech 2013-2014 působil na pozici ředitele odboru farmacie Ministerstva zdravotnictví. Pracoval i pro Krajskou zdravotní, a.s. Na pozici ředitele ČAFF nahradil jejího dlouholetého ředitele Dr. Emila Zörnera, který náhle zemřel v únoru 2015.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.