RUBRIKY

KRÁTKÉ ZPRÁVY

Seattle Genetics a Merck spolupracují na ladiratuzumab vedotinu

TAGY: #merck  #seattle-genetics  #ladiratuzumab  #vedotin
14.09.2020, 20:10

Společnosti Seattle Genetics a Merck/MSD budou globálně vyvíjet a komercializovat experimentální konjugát protilátka-léčivo ladiratuzumab vedotin společnosti Seattle Genetics, zaměřený na LIV-1, který je v současné době ve fázi II klinického hodnocení pro léčbu karcinomu prsu a jiné solidní nádory. Spolupráce bude usilovat o široký společný vývojový program hodnotící ladiratuzumab vedotin jako monoterapii a v kombinaci s pembrolizumabem u trojitě negativního karcinomu prsu, HR+ karcinomu prsu a dalších LIV-1 exprimujících solidních nádorů. Podle podmínek dohody obdrží Seattle Genetics zálohovou platbu 600 mil. USD a společnost Merck provede investici 1 mld. USD do Seattle Genetics. Kromě toho má Seattle Genetics nárok na milníkové platby závislé na vývoji až do 2,6 mld. USD.

Zdroj: APATYKÁŘ®
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.