RUBRIKY

TISKOVÉ ZPRÁVY

Portál APATYKÁŘ® překonal hranici 3 mil. pageviews

Největší český farmaportál APATYKÁŘ® překročil v říjnu 2015 třímiliónovou hranici počtu zhlédnutých stránek a svým jedinečným zpravodajstvím z celého sektoru farmacie tak dále zvýšil odstup od jiných českých zdravotních webů. Současně se více než zdvojnásobila délka návštěvy na portálu, která dosahuje aktuálně bezmála 15 minut.

Návštěva trvá téměř 15 min

Na počátku prosince 2015 už strávilo více než 660 tis. návštěvníků na návštěvě portálu průměrně 14:47 min. (před rokem to bylo 7:18 min.), v případě Lékárenského PODCASTU je pak průměrný čas strávený na návštěvě 19:43 min. (průměrná délka podcastu je 20 min.). V říjnu dosáhl počet zhlédnutých stránek 3 104 445 a třímiliónová hranice zůstala pokořena i nadále (3 208 668 v listopadu).

Portál APATYKÁŘ® je již řadu let hlavním českým médiem pro oblast lékárenství a farmacie. Jako první z českých zdravotnických médií začal přinášet zpravodajství každý den. Od počátku se orientuje na oblast lékárenství a farmacie, od roku 2008 připojil i poslední velkou oblast farmaprůmysl.

Je prvním místem, kde návštěvníci hledají kompletní, aktuální a ve většině případů exkluzivní informace z farmasektoru. Patří mezi ně lékárníci, lékaři, manažeři farmaceutických firem, investoři, personalisté, lékové agentury, ministerstva, přední advokátní kanceláře se zaměřením na farmatrh a fúze, banky a pojišťovny. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média. Portál je citován rovněž v zahraničních odborných médiích.

O postavení a prestiži portálu mezi zdravotnickými médii svědčí mj. fakt, že si jej jako svého exkluzivního odborného partnera vybrala pro oslavy 25. výročí Slovenská lékárnická komora.

„Portál APATYKÁŘ® jsme si vybrali jako exkluzivního partnera, protože vnímáme jeho vysokou sledovanost i na Slovensku a kvalitu informací, které přináší. Ostatně častokrát i my pro naši argumentaci čerpáme z informací uveřejněných na tomto portálu,“ říká PharmDr. Ondrej Sukeľ, president Slovenské lékárnické komory.

„Velice si vážím toho, že si slovenská profesní organizace vybrala pro zviditelnění svého významného výročí právě český portál APATYKÁŘ®. To dokazuje, jaké postavení má český lídr v oblasti farmazpravodajství i na Slovensku a že i tam vědí, kdo hraje skutečně prim a udává trend a kdo se jen veze, protože nemá co nabídnout,“ dodává PharmDr. Martin Dočkal, provozovatel portálu APATYKÁŘ®.

Počátkem září došlo rovněž k rebrandingu a některým technickým změnám v mobilní verzi portálu, přes kterou v současné době přistupuje již pětina pravidelných návštěvníků.

O portálu APATYKÁŘ®

Již téměř 16 let zde návštěvníci získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, lékaři, manažeři farmaceutických firem, investoři, personalisté, lékové agentury, ministerstva, přední advokátní kanceláře se zaměřením na farmatrh, banky a pojišťovny. Mezi top 20 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média. Měsíčně zaznamená přes 660 tis. návštěv, každý týden je staženo více než 84 tis. podcastů, pravidelných odběratelů všech podcastů je více než 330 tis. Pro profesionály, kteří chtějí být v oboru vidět nabízí řadu možností prestižní prezentace.

Weby skupiny APATYKÁŘ®.net

APATYKÁŘ® – 1. český lékárenský informační a podcastový portál
Lékárenský PODCAST – 1. český cílený lékárenský podcasting
pharma APATYKÁŘ® – web pro odbornou lékárnickou veřejnost
LÉKÁRNICKÁ INZERCE – největší český online lékárnický pracovní trh
České farmaceutické muzeum v Kuksu
Projekt Rodinná lékárna

13.12.2015
Čteno: 877011x
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.