RUBRIKY

TISKOVÉ ZPRÁVY

Portál APATYKÁŘ® poprvé překonal hranici 4 mil. pageviews a 700 tis. návštěv

Největší český farmaportál APATYKÁŘ® v červnu dosáhl historického úspěchu – pokořil hranici 4 miliónů zhlédnutých stránek a 700 tis. návštěv. Současně se dále prodloužila délka návštěvy na portálu, která dosahuje aktuálně bezmála 15 minut, v případě podcastů 19:46 minut.

Návštěva téměř 15, poslech podcastu 20 minut

V červnu 2016 dosáhl portál APATYKÁŘ® významného úspěchu, když poprvé ve své šestnáctileté historii zaznamenal více než 4 milióny zhlédnutých stránek (4 017 432). Současně se poprvé počet návštěv dostal poprvé přes hranici 700 tis. Návštěvníci na portálu průměrně stráví při jedné návštěvě 14:56 min. (v prosinci 2015 to bylo 14:47 min.), v případě Lékárenského PODCASTU je pak průměrný čas strávený na návštěvě 19:46 min. (průměrná délka podcastu je 20 min.). Portál tak nejen dále potvrzuje svou jasnou pozici lídra, ale i dlouhodobý významný růstový trend.

„Při průměrné délce podcastu dvacet minut a bezmála stejné délce návštěvy je zjevné, že návštěvníci o informace mají eminentní zájem, protože si podcast poslechnou celý. Ostatně i proto není výjimkou, že průměrný počet cca 1500 unikátních poslechů denně má tentýž podcast i za tři čtvrtě roku. Informace v podcastu tak má mimořádný zásah cílové skupiny,“ říká PharmDr. Martin Dočkal, provozovatel portálu APATYKÁŘ®.

Portál APATYKÁŘ® je již řadu let hlavním českým médiem pro oblast lékárenství a farmacie. Jako první z českých zdravotnických médií začal přinášet zpravodajství každý den, tj. i o víkendech a svátcích bez poklesu návštěvnosti. Od počátku se orientuje cíleně na oblast lékárenství a farmacie, od roku 2008 připojil i poslední velkou oblast farmaprůmysl.

Je prvním místem, kde návštěvníci hledají kompletní, aktuální a ve většině případů exkluzivní informace z farmasektoru. Patří mezi ně lékárníci, lékaři, manažeři farmaceutických firem, investoři, personalisté, lékové agentury, ministerstva, přední advokátní kanceláře se zaměřením na farmatrh a fúze, banky a pojišťovny. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média. Portál je citován nejen v českých, ale rovněž v zahraničních odborných médiích a řada zahraničních regulačních agentur a farmaasociací si jej vybrala jako zprostředkovatele informací pro ČR.

„Na českém trhu bezkonkurenční návštěvnost je tím nejlepším a skutečně objektivním oceněním nejdéle působícího českého farmawebu. I bez marketingových přikrášlení je jasné, kdo ve farmacii a lékárenství hraje skutečně prim a udává trendy a kdo se jen veze. I proto je zpravodajství portálu hlavním zdrojem informací všech významných hráčů na českém farmatrhu. Od počátku jsem postavil zpravodajství na profesionalitě a kvalitě a z těchto ambicí nehodlám ustupovat. Délka návštěvy 15 minut jasně potvrzuje, kde návštěvníci skutečně hledají informace a ne jen titulky,“ dodává PharmDr. Martin Dočkal.

O portálu APATYKÁŘ®

Již téměř 16 let zde návštěvníci získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, lékaři, manažeři farmaceutických firem, investoři, personalisté, lékové agentury, ministerstva, přední advokátní kanceláře se zaměřením na farmatrh, banky a pojišťovny. Mezi top 20 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média. Měsíčně zaznamená 700 tis. návštěv, každý týden je staženo více než 88 tis. podcastů, pravidelných odběratelů všech podcastů je bezmála 360 tis. Pro profesionály, kteří chtějí být v oboru vidět nabízí řadu možností prestižní prezentace.

Weby skupiny APATYKÁŘ®.net

APATYKÁŘ® – 1. český lékárenský informační a podcastový portál
Lékárenský PODCAST – 1. český cílený lékárenský podcasting
pharma APATYKÁŘ® – web pro odbornou lékárnickou veřejnost
LÉKÁRNICKÁ INZERCE – největší český online lékárnický pracovní trh
České farmaceutické muzeum v Kuksu
Projekt Rodinná lékárna

03.07.2016
Čteno: 789126x
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.