RUBRIKY

TISKOVÉ ZPRÁVY

Další meta dobyta: Portál APATYKÁŘ® překonal hranici 5 mil. pageviews!

Plzeň 6. listopadu 2016 – Největší český farmaportál APATYKÁŘ® v říjnu poprvé pokořil hranici 5 miliónů zhlédnutých stránek. Od prosince 2015 zaznamenal celkově výraznou dynamiku, což se projevilo také v nárůstu unikátních návštěv o 19 %. Důvodem je nejširší a v drtivé většině exkluzivní obsah z oblasti farmacie a lékárenství, který návštěvníci nikde jinde nenajdou.

V říjnu 2016 portál APATYKÁŘ® dosáhl další mety, když zaznamenal více než 5 miliónů zhlédnutých stránek (5 042 718). Návštěvníci stráví na portálu při jedné návštěvě průměrně už více než 15 minut (15:05 min.), což je další nárůst oproti červnu 2016, kdy to bylo 14:56 min. V případě Lékárenského PODCASTU je pak průměrný čas strávený na návštěvě 19:38 min. (průměrná délka podcastu je 20 min.). Portál tak dále betonuje svou jasnou pozici lídra, ale i dlouhodobý významný růstový trend.

Za poslední rok zaznamenal i 19% nárůst unikátních návštěv, což je na poli odborných specializovaných webů unikátní. Důvodem jsou některé změny v zaměření zpravodajství, které je tak opět bohatší, a vysoko nastavená laťka kvality.

„Více než 16 let přinášíme návštěvníkům to podstatné, témata a souvislosti, které jiné nenapadnou, protože pro ně není farmacie a lékárenství primární. Pro mě, jako lékárníka, samozřejmě je. Proto dokáži vyhledávat témata, o kterých jsem přesvědčen, že budou pro čtenáře přínosná, zajímavá a prakticky využitelná. To se také potvrzuje. Český přístup jen něco okopírovat se v první lize jednoduše nechytá, tady už je potřeba skutečně něco umět,“ říká majitel a provozovatel portálu PharmDr. Martin Dočkal.

Portál APATYKÁŘ® staví především na detailním vysvětlení problematiky a souvislostí. Bezmála 15 minut – na českém internetu bezkonkurenčních – strávených na návštěvě potvrzuje, že jeho návštěvníci nehledají titulky, ale konkrétní obsah a kvalitní informace. Právě tento fakt byl také důvodem nedávno uzavřeného rozsáhlého partnerství s Ústavem chemie a biochemie Mendelovy univerzity v Brně.

O portálu APATYKÁŘ®

Portál APATYKÁŘ® je již řadu let hlavním českým médiem pro oblast lékárenství a farmacie. Jako první z českých zdravotnických médií začal přinášet zpravodajství každý den, tj. i o víkendech a svátcích. Od počátku se orientuje cíleně na oblast lékárenství a farmacie, od roku 2008 připojil i poslední velkou oblast farmaprůmysl. Více než 16 let zde návštěvníci získávají kompletní, aktuální a v řadě případů exkluzivní informace z farmasektoru. Mezi jeho návštěvníky patří lékárníci, lékaři, manažeři farmaceutických firem, investoři, personalisté, lékové agentury, ministerstva, přední advokátní kanceláře se zaměřením na farmatrh, banky a pojišťovny. Mezi top 30 každý měsíc jsou všechna hlavní česká TV, rozhlasová, internetová i printová média. Portál je citován nejen v českých, ale rovněž v zahraničních odborných médiích a řada zahraničních regulačních agentur a farmaasociací si jej vybrala jako zprostředkovatele informací pro ČR. Měsíčně zaznamená 710 tis. návštěv, každý týden je staženo více než 90 tis. podcastů, pravidelných odběratelů všech podcastů je více než 370 tis. Pro profesionály, kteří chtějí být v oboru vidět nabízí řadu možností prestižní prezentace.

Weby skupiny APATYKÁŘ®.net

APATYKÁŘ® – 1. český lékárenský informační a podcastový portál
Lékárenský PODCAST – 1. český cílený lékárenský podcasting
pharma APATYKÁŘ® – web pro odbornou lékárnickou veřejnost
LÉKÁRNICKÁ INZERCE – největší český online lékárnický pracovní trh
České farmaceutické muzeum v Kuksu
Projekt Rodinná lékárna

06.11.2016
Čteno: 704971x
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.