RUBRIKY

ZPRÁVY Z OBORU

Komerční sdělení

Web LÉKÁRNICKÉ DNY součástí skupiny APATYKÁŘ®

LÉKÁRNICKÉ DNY

LÉKÁRNICKÉ DNY

Každým rokem se stovky lékárníků ze všech koutů republiky setkávají na odborné a vysoce prestižní akci českých lékárníků s nejdelší tradicí Lékárnických dnech.

Jejich novodobá historie sahá do roku 1984, kdy se lékárníci, tehdy ještě společného česko-slovenského státu, setkali poprvé v brněnském hotelu Voroněž. Toto první setkání dalo tradici dnes bezesporu největší lékárnické události probíhající pod záštitou České farmaceutické společnosti, na které se rok co rok setkávají lékárníci ze všech typů lékáren – jak veřejných, poliklinických, v obchodních centrech tak nemocničních.

Vše na jednom místě

Dobré věci je třeba propagovat a připomínat. Proto do rodiny webů největší české farmaskupiny, jejíž vlajková loď portál APATYKÁŘ® zajišťovala letošní velmi úspěšnou mediální kampaň k Lékárnickým dnům, přibyly speciální stránky k této akci.

Na nich najdou uživatelé přehled jednotlivých ročníků Lékárnických dnů od roku 2002, včetně podrobných informací o tématech a přednášejících a rovněž fotogalerie. Patříte-li mezi pamětníky a disponujete informacemi či fotografiemi z předchozích ročníků, neváhejte redakci kontaktovat.

Lékárníci a další zdravotničtí odborníci zde také najdou po dohodě s přednášejícími a organizátory všechny odborné (nekomerční) prezentace přednášejících z aktuálně proběhlých 27. Lékárnických dnů.

Opravdu silní chtějí kvalitu a serióznost

Portál APATYKÁŘ® si za 12 let svým zcela odlišným přístupem prezentace informací, využíváním nových médií, seriózností a šíří záběru vybudoval pozici prestižního informačního farmaportálu, který nemá na českém internetu konkurenci. Proto si jej ke svému zviditelnění a prezentaci vybírají pouze silní a prestižní partneři, kteří nehledají krátkodobý komerční efekt, ale solidní prezentaci na místě, kde není hlavním měřítkem míra inzerce a reklamy.

Chtějte originál a nečekejte až jej ostatní okopírují. APATYKÁŘ® je pouze jeden!

Podcast a zpráva z akce:
» 27. Lékárnické dny v Plzni (Speciální podcastová reportáž)
» Západočeská metropole úspěšně hostila 27. Lékárnické dny (Fotogalerie)

» OBJEDNEJTE SI PROFESIONÁLNÍ KAMPAŇ NA NEJVĚTŠÍM ČESKÉM FARMAPORTÁLU APATYKÁŘ®! «

30.10.2011
Čteno: 1037973x
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.