RUBRIKY

ZPRÁVY Z OBORU

Komerční sdělení

Služby LÉKÁRNICKÉ INZERCE nejvíce využívají nezávislé lékárny a nově i prodejny zdravotnických potřeb

LÉKÁRNICKÁ INZERCE

Využívání placených služeb největšího českého online pracovního trhu v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenalo v prvním pololetí 2015 téměř dvacetiprocentní nárůst mezi inzerenty z řad malých a nezávislých lékáren. Nově se však tyto služby etablovaly i mezi prodejnami zdravotnických potřeb, kde dosáhl nárůst dokonce až o 64 %. Nejčastěji využívají variantu BASIC, protože jim umožňuje inzerát v průběhu služby libovolně měnit a upravovat. A to vše už 7 let za stále stejné ceny!

LÉKÁRNICKÁ INZERCE

Noví zákazníci – prodejny zdravotnických potřeb

Dynamické změny a řada akvizic na trhu v posledních letech byly pro LÉKÁRNICKOU INZERCI v uplynulém období velkou výzvou. A je potěšující, že se jí nejen podařilo obstát, ale trend kontinuálního růstu z posledních dvou let zůstal zachován a navíc přibylo inzerentů z řad společností provozujících několik lékáren či nezávislých malých lékáren. Oproti předchozímu pololetí došlo téměř k 20% navýšení jejich počtu.

Nově se však reference o efektivitě placených služeb LÉKÁRNICKÉ INZERCE rozšířily i mezi prodejny zdravotnických potřeb, jejichž počet se navýšil dokonce o 64 %.

„Velké společnosti objevily efektivitu LÉKÁRNICKÉ INZERCE hned od počátku. Ale jsem velmi rád, že si své pevné místo našla také mezi těmi, pro které je určena především – malými lékárnami a nově i prodejnami zdravotnických potřeb. Vždycky mě těší, když získáme nového inzerenta, který mi řekne, že získal dobré reference od kolegy, to je totiž ta nejlepší reklama,“ říká provozovatel portálu APATYKÁŘ® a pracovního trh v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE lékárník PharmDr. Martin Dočkal.

Jednoznačný lídr na trhu

Úspěch slaví LÉKÁRNICKÁ INZERCE především díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi a snaze přizpůsobit každému jeho inzerát tak, aby měl co největší šanci. Noví inzerenti si zpravidla vyzkoušejí základní variantu MINI a při další inzerci již využijí vyšší. Nejčastěji využívanou službou se tak jednoznačně stala varianta BASIC a to pro svou flexibilitu, která umožňuje řídit si personální management podle aktuální situace v lékárně v průběhu celé služby. Především upravovat skladbu nabízených pozic či lokalit a detailně prezentovat nabízené pozice bez omezení a jakýchkoli dalších příplatků.

„I přesto, že je LÉKÁRNICKÁ INZERCE jednoznačně hlavním pracovním trhem v lékárenství, snažíme se pro naše inzerenty služby vylepšovat stále. Do budoucna chceme posílit osobní výměnu zkušeností mezi kolegy, které mohou být užitečné i ostatním,“ dodává PharmDr. Martin Dočkal.

Za bezmála 16 let si tak LÉKÁRNICKÁ INZERCE vybudovala pozici jasného lídra na trhu, bez něhož si skutečnou personalistiku v lékárenství lze jen stěží představit. Její klienti nechtějí neefektivně inzerovat v rámci služeb, které jsou sice zdarma (nikdo je však nevyhledává), ale preferují služby profesionální personální inzerce, kde je nejvyšší šance uspět – tj. v největším českém online pracovní trhu v sektoru lékárenství LÉKÁRNICKÉ INZERCI.

Již standardně přináší nabídky také ze Slovenska, Německa či Rakouska a nejnověji i z Polska. Evropský lékárenský trh je již nějakou dobu zcela otevřený a řada klientů LÉKÁRNICKÉ INZERCE tak mohla získat zajímavou pracovní zkušenost i v těchto zemích.

Inzerce není jen vyvěšení inzerátu

Stále rostoucí zájem inzerentů o placené služby LÉKÁRNICKÉ INZERCE je dán tím, že si uvědomili, že její služby nelze srovnávat s pouhým vystavením inzerátu např. v tištěném médiu či v jiných na českém internetu se vyskytujících službách. LÉKÁRNICKÁ INZERCE totiž není jen pouhý „pronájem prostoru“, ale nabízí v rámci jedné konečné ceny velmi rychlé vytvoření a zalistování inzerátu, možnost inzerát operativně kdykoli aktualizovat, individuální poradenství a přednostní mailing kontaktů.

Úspěšnost je vysoká především díky možnosti cíleného oslovení těch, kteří práci reálně hledají, čehož bezplatný inzerent nikdy nedosáhne. Platící inzerenti tak mají dostatek času s uchazečem „pracovat“ a nabídnout mu výhodné podmínky.

» PŘEHLED PLACENÝCH SLUŽEB «

Důvod, proč tyto benefity nenabízí žádná jiná služba personální inzerce je jednoduchý – LÉKÁRNICKÁ INZERCE nepoužívá automatizované postupy, ale ke klientům uplatňuje reálně individuální přístup, což potvrdili všichni, kteří její služby využili. Což je ale výrazně náročnější, než automatizované řešení. Jejím smyslem však není na klientech vydělat, ale pomoci jim získat požadovaného zaměstnance.

» OBJEDNEJTE SI PLACENOU SLUŽBU PRÁVĚ TEĎ! «

12.07.2015
Čteno: 891970x
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.