RUBRIKY

ZPRÁVY Z OBORU

Komerční sdělení

Malé a nezávislé lékárny obsadily LÉKÁRNICKOU INZERCI – změna priorit zaměstnanců výrazně zvyšuje jejich šance!

LÉKÁRNICKÁ INZERCE

Největší český online pracovní trh v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE udržel i v roce 2016 trend přesunu inzerentů z bezplatných do placených služeb. Loňský rok byl v tomto ohledu dosud vůbec nejúspěšnější. Nejvíce přibývají inzerenti z řad malých a nezávislých lékáren, či majitelů několika (většinou dvou až tří) lékáren či rodinných sdružení, kteří tvoří už 92%. Vycítili šance po změně priorit u zaměstnanců.

LÉKÁRNICKÁ INZERCE®

Nejvíce platících z řad nezávislých lékáren

Poslední dva roky je díky změnám na trhu zřejmá jasná změna struktury platících klientů LÉKÁRNICKÉ INZERCE®, kdy převažují inzerenti z řad malých a nezávislých lékáren, či majitelů několika (většinou dvou až tří a rodinných) lékáren.

„Právě tyto lékárny umějí nejlépe vyhodnotit efektivitu vynaložených financí a vědí, že není smysluplné inzerovat všude, ale jen tam, kde je nejvíce pracovních nabídek a poptávek a kde se koncentruje skutečně nejvíce lidí hledajících či nabízejících uplatnění v daném oboru,“ říká PharmDr. Martin Dočkal, provozovatel největšího českého online pracovního trhu v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE, který nabízí své služby už více než 17 let.

Klienti z řad malých a nezávislých lékáren velmi správně rozeznali trend, kdy se původní boom zájmu práce výhradně v řetězcových lékárnách změnil a uchazeči opět nacházejí kouzlo práce i v menších lékárnách. Pokud se tedy klient dostane díky placené službě k takovému uchazeči ihned, má oproti bezplatnému inzerentovi významně větší šanci jej získat do své lékárny.

Dlouhodobě se jasně potvrzuje, že LÉKÁRNICKÁ INZERCE® je jednoznačnou volbou právě pro klienty z řad menších a nezávislých lékáren, kteří si uvědomují smysl a hodnotu svých investic. Nejčastěji přitom inzerenti využívají variantu BASIC, protože jim umožňuje inzerát v průběhu služby libovolně měnit a upravovat.

Přibylo lékárníků hledajících práci

Že se trh proměňuje dokazuje i rostoucí počet uchazečů o práci, kteří využívají pro hledání uplatnění rovněž placenou službu, konkrétně HLEDÁM PRÁCI. Zatímco v roce 2015 šlo o zcela výjimečné případy, o rok později už uchazečů využívajících placenou službu výrazně přibylo.

Tvrdá politika inzerce zvýhodňuje platící inzerenty

I nadále uplatňuje LÉKÁRNICKÁ INZERCE® tvrdou politiku selekce bezplatných inzerátů, které nesplňují podmínky pro bezplatnou inzerci. Celkový počet inzerátů zařazených na blacklist sice dlouhodobě klesá, nicméně ve 2. pololetí 2016 se jejich počet opět o 11 % zvýšil. Jasná zkušenost, že podvodné či jiné inzeráty zneužívající bezplatnou inzerci jsou bez milosti zařazovány na blacklist tak uchazečům zajišťuje v maximální možné míře, že budou na LÉKÁRNICKÉ INZERCI® ušetřeni matoucích nabídek a platícím inzerentům, že jejich investice do placené služby bude maximálně zhodnocena.

Jednoznačný lídr na trhu

Úspěch slaví LÉKÁRNICKÁ INZERCE® především díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi a snaze přizpůsobit každému jeho inzerát tak, aby měl co největší šanci. Noví inzerenti si zpravidla vyzkoušejí základní variantu MINI, nicméně nejčastěji využívanou službou je varianta BASIC. A to pro svou flexibilitu, která umožňuje řídit si personální management podle aktuální situace v lékárně v průběhu celé služby. Především upravovat skladbu nabízených pozic či lokalit a detailně prezentovat nabízené pozice bez omezení a jakýchkoli dalších příplatků.

Inzerce není jen vyvěšení inzerátu

Stále rostoucí zájem inzerentů o placené služby LÉKÁRNICKÉ INZERCE® je dán tím, že si uvědomili, že její služby nelze srovnávat s pouhým vystavením inzerátu např. v tištěném médiu či v jiných na českém internetu se vyskytujících službách. LÉKÁRNICKÁ INZERCE® totiž není jen pouhý „pronájem prostoru“, ale nabízí v rámci jedné konečné ceny velmi rychlé vytvoření a zalistování inzerátu, možnost inzerát operativně kdykoli aktualizovat, individuální poradenství a přednostní mailing kontaktů.

Úspěšnost je vysoká především díky možnosti cíleného oslovení těch, kteří práci reálně hledají, čehož bezplatný inzerent nikdy nedosáhne. Platící inzerenti tak mají dostatek času s uchazečem „pracovat“ a nabídnout mu výhodné podmínky.

» PŘEHLED PLACENÝCH SLUŽEB «

Důvod, proč tyto benefity nenabízí žádná jiná služba personální inzerce je jednoduchý – LÉKÁRNICKÁ INZERCE® nepoužívá automatizované postupy, ale ke klientům uplatňuje reálně individuální přístup, což potvrdili všichni, kteří její služby využili. Což je ale výrazně náročnější, než automatizované řešení. Jejím smyslem však není na klientech vydělat, ale pomoci jim získat požadovaného zaměstnance.

» OBJEDNEJTE SI PLACENOU SLUŽBU PRÁVĚ TEĎ! «

15.01.2017
Čteno: 672406x
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.