RUBRIKY

ZPRÁVY Z OBORU

Komerční sdělení

Dr. Martin Dočkal, provozovatel LÉKÁRNICKÉ INZERCE: Nejvíce mě potěší, když klientovi zachráníme lékárnu

LÉKÁRNICKÁ INZERCE®

Největší český online pracovní trh v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE zaznamenal v roce 2017 dosud největší zájem o placené služby. Nejvíce inzerentů bylo z řad majitelů menších a nezávislých lékáren, několika (většinou dvou až tří) lékáren či rodinných sdružení, kteří aktuálně tvoří 98 % všech platících klientů. Preferují profesionalitu služeb a jednoznačně nejnavštěvovanější pracovní platformu s tradicí více než 18 let. V několika případech dokonce LÉKÁRNICKÁ INZERCE pomohla majitelům zachránit provoz jejich lékárny, kdy přes ni našli vedoucího lékárníka a nemuseli tak lékárnu zavřít.

LÉKÁRNICKÁ INZERCE®

Zachráněná lékárna – nejlepší reklama

V posledním roce je nedostatek pracovních sil v lékárnách znatelný více než kdy předtím. Potvrzují to klienti LÉKÁRNICKÉ INZERCE® nejen z řad velkých společností, ale také malých a nezávislých lékáren. V současnosti, kdy je enormní poptávka především po farmaceutických asistentech, je už i pro řadu státních organizací naprosto nemyslitelné hledat v rámci bezplatné služby, protože lékárny velkých nemocnic musejí vyhovět novým legislativním požadavkům.

Je proto více než kdy předtím důležité správně svou nabídku umístit. Není přitom nutné nabízet místo všude, ale jen tam, kde si nabídku přečte nejvíce potenciálních zaměstnanců. Takovou pracovní platformou je na českém online trhu pouze LÉKÁRNICKÁ INZERCE®, která jako jediná nabízí rozsáhlé služby pro lékárníky, farmaceutické asistenty a další pracovníky ve farmacii už více než 18 let.

Menší lékárny znají nejlépe hodnotu svých peněz

Malé a nezávislé lékárny se již delší dobu musejí starat především samy o sebe, protože je nikdo jiný nezastupuje. Proto právě tyto lékárny umějí velmi dobře reagovat na změny na trhu, přizpůsobovat se jim a vědí, do jakých služeb je smysluplné investovat vlastní peníze. Pokud taková lékárna hledá zaměstnance a dostane se díky placené službě LÉKÁRNICKÉ INZERCE® k uchazeči okamžitě, má oproti bezplatnému inzerentovi významně větší šanci zaměstnance získat. Není tak překvapením, že tvoří 98 % všech platících klientů.

Stejně jako portál APATYKÁŘ®, tak i LÉKÁRNICKOU INZERCI® provozují lékárníci, kteří vědí, čím žije lékárenský terén. Proto dokáží nabídnout informace a služby, které jsou cíleně uzpůsobené právě pro lékárníky a farmaceutické prostředí a rovněž vytvořit inzerát, který potenciální uchazeče umí zaujmout. Bezmála dvacetiletá zkušenost potvrzuje, že LÉKÁRNICKÁ INZERCE® je jednoznačnou volbou právě pro klienty z řad menších a nezávislých lékáren, kteří si uvědomují smysl a hodnotu svých investic. Nejčastěji přitom využívají variantu BASIC, protože jim umožňuje inzerát v průběhu služby libovolně měnit a upravovat.

„Nejlepší reklamou pro jakoukoli službu jsou především spokojení klienti. Proto mě minulý rok – nejen jako provozovatele největší pracovní platformy v lékárenství, ale i jako lékárníka – nejvíce potešilo, když se nám podařilo tři naše klienty dostat z původně bezvýchodné situace. Tj. najít pro jejich lékárny v okolí Prahy, v Plzeňském kraji a na jižní Moravě vedoucí lékárníky, díky čemuž nemuseli lékárny zavřít, ačkoli to již považovali za nevyhnutelné,“ říká PharmDr. Martin Dočkal, provozovatel největšího českého online pracovního trhu v lékárenství LÉKÁRNICKÁ INZERCE, který nabízí své služby už více než 18 let.

Tvrdá politika inzerce zvýhodňuje platící inzerenty

I nadále uplatňuje LÉKÁRNICKÁ INZERCE® tvrdou politiku selekce bezplatných inzerátů, které nesplňují podmínky pro bezplatnou inzerci. Celkový počet inzerátů zařazených na blacklist zůstal oproti předchozímu období prakticky stejný. Jasná zkušenost, že podvodné či jiné inzeráty zneužívající bezplatnou inzerci jsou bez milosti zařazovány na blacklist tak uchazečům zajišťuje v maximální možné míře, že budou na LÉKÁRNICKÉ INZERCI® ušetřeni matoucích nabídek a platícím inzerentům, že jejich investice do placené služby bude maximálně zhodnocena.

Jednoznačný lídr na trhu

Úspěch slaví LÉKÁRNICKÁ INZERCE® především díky individuálnímu přístupu ke každému klientovi a snaze přizpůsobit každému jeho inzerát tak, aby měl co největší šanci. Noví inzerenti si zpravidla vyzkoušejí základní variantu MINI, nicméně nejčastěji využívanou službou je varianta BASIC. A to pro svou flexibilitu, která umožňuje řídit si personální management podle aktuální situace v lékárně v průběhu celé služby. Především upravovat skladbu nabízených pozic či lokalit a detailně prezentovat nabízené pozice bez omezení a jakýchkoli dalších příplatků.

Inzerce není jen vyvěšení inzerátu

Stále rostoucí zájem inzerentů o placené služby LÉKÁRNICKÉ INZERCE® je dán tím, že si uvědomili, že její služby nelze srovnávat s pouhým vystavením inzerátu např. v tištěném médiu či v jiných na českém internetu se vyskytujících službách. LÉKÁRNICKÁ INZERCE® totiž není jen pouhý „pronájem prostoru“, ale nabízí v rámci jedné konečné ceny velmi rychlé vytvoření a zalistování inzerátu, možnost inzerát operativně kdykoli aktualizovat, individuální poradenství a přednostní mailing kontaktů.

Úspěšnost je vysoká především díky možnosti cíleného oslovení těch, kteří práci reálně hledají, čehož bezplatný inzerent nikdy nedosáhne. Platící inzerenti tak mají dostatek času s uchazečem „pracovat“ a nabídnout mu výhodné podmínky.

» PŘEHLED PLACENÝCH SLUŽEB «

Důvod, proč tyto benefity nenabízí žádná jiná služba personální inzerce je jednoduchý – LÉKÁRNICKÁ INZERCE® nepoužívá automatizované postupy, ale ke klientům uplatňuje reálně individuální přístup, což potvrdili všichni, kteří její služby využili. Což je ale výrazně náročnější, než automatizované řešení. Jejím smyslem však není na klientech vydělat, ale pomoci jim získat požadovaného zaměstnance.

» OBJEDNEJTE SI PLACENOU SLUŽBU PRÁVĚ TEĎ! «

04.01.2018
Čteno: 383735x
« novější
starší »
RUBRIKY

ISSN 1214-0252, Copyright © 1999-2020, PharmDr. Martin Dočkal
APATYKÁŘ® je součástí skupiny APATYKÁŘ®.net. Žádná část těchto stránek nesmí být nijak použita bez výslovného souhlasu autora!
Toto je mobilní verze portálu APATYKÁŘ®. Neobsahuje kompletní rubriky a možnosti, slouží pouze pro rychlý přístup k aktuálním informacím. Pro plnohodnotné prohlížení zvolte plnou verzi.